Jeżeli nie rozwiązywaliście testu Hollanda to go rozwiążcie (jest umieszczony w poście numer 8). A jeżeli test rozwiązywaliście to od razu przystąpcie do udzielenia odpowiedzi na pytania zamieszczone poniżej, odpowiedzi nie musicie pisać, wystarczy że zastanowicie się nad nimi a następnie wykonacie pracę plastyczną (plakat, praca technika kolażu) przedstawiającą Waszą drogę rozwoju zawodowego, którego części jest wcześniejszy wybór szkoły ponadpodstawowej.
Pytania:
1. Kim mogę być?
2. Jakie swoje dobre cechy charakteru lub umiejętności mogę rozwinąć?
3. Jaki typ szkoły ponadpodstawowej może pomóc w realizacji moich planów związnych z wyborem zawodu?
4. Dlaczego wybór konkretnego zawodu może być dla mnie dobrym wyborem? Jakie mogę uzyskać z tego korzyści lub satysfakcję?
Dla przypomnienia zamieszczam dla Was schemat drogi edukacyjnej, jak jest przed Wami.
Życzę miłej pracy.😆
Pozdrawiam
Kamil Sztelmach

Brak komentarzy:
Prześlij komentarz